Wyniki XII Międzyszkolnego Przeglądu Inscenizacji Bożonarodzeniowych, odbywającego się w dniach 12 – 16 grudnia 2011r. w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w Gliwicach
Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 5 stycznia 2012r. podczas uroczystej Gali.
Nagrody grupowe
I kategoria – przedszkola
I miejsce: Przedszkole Miejskie numer 42 w Gliwicach
I miejsce: Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach, grupa cztero- i pięciolatków
II miejsce: Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” z Gliwic
II miejsce: Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach, grupa pięcio- i sześciolatków
III miejsce: Przedszkole Miejskie numer 29 w Gliwicach
Wyróżnienie
dla Przedszkola Miejskiego numer 21 w Gliwicach za kostiumy sceniczne
dla Przedszkola Miejskiego numer 27 w Gliwicach za scenografię
dla klasy „0” ze Szkoły Podstawowej numer 18 w Gliwicach za oprawę sceniczną
II kategoria – szkoły podstawowe
I miejsce: Szkoła Podstawowa numer 1 w Miasteczku Śląskim – Grupa wyróżniona występem podczas Gali
I miejsce: Szkoła Podstawowa numer 8 w Gliwicach, uczniowie klasa 6
II miejsce: Szkoła Podstawowa numer 18 w Gliwicach
II miejsce: Szkoła Podstawowa numer 41 w Gliwicach
II miejsce: Szkoła Podstawowa numer 21 w Gliwicach
III miejsce: Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach
Wyróżnienie
Szkoła Podstawowa numer 8 w Gliwicach, klasa 2. za dekorację
Szkoła Podstawowa numer 16 w Gliwicach za pomysł na spektakl
Szkoła Podstawowa w Lublińcu za pogłębienie przekazu religijnego
Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 2 w Gliwicach za entuzjazm śpiewania
Szkoła Podstawowa numer 14 w Gliwicach za śpiew
dla Opiekunek Grupy ze Szkoły Podstawowej w Miasteczku Śląskim za autorski scenariusz
dla Opiekunki Grupy ze Szkoły Podstawowej numer 18 w Gliwicach za autorski scenariusz
dla Opiekunki Grupy ze Szkoły Podstawowej numer 39 w Gliwicach za autorski scenariusz
dla Opiekuna Grupy ze Szkoły Podstawowej numer 16 w Gliwicach za autorski scenariusz
dla Opiekunek Grupy ze Szkoły Podstawowej numer 41 w Gliwicach za bardzo pozytywne relacje w Grupie
II kategoria – gimnazja oraz IV kategoria – szkoły ponadgimnazjalne
Wyróżnienie
Katolickie Gimnazjum w Zabrzu za umiejętne łączenie różnych form teatralnych
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (Gimnazjum nr 8, VI Liceum Ogólnokształcące) w Gliwicach za pomysł na spektakl
Kamil Peckh oraz uczniowie z Salezjańskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tarnowskich Górach za autorski scenariusz
Wyróżnienie
dla Opiekunki Grupy z Katolickiego Gimnazjum w Zabrzu za autorski scenariusz
dla Opiekunki Grupy Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 (Gimnazjum nr 8, VI Liceum Ogólnokształcące) w Gliwicach za za autorski scenariusz
V kategoria – szkoły specjalne i grupy pozaszkolne
I miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Gliwicach oraz wyjątkowe Wyróżnienie dla Opiekunów Grupy!
I miejsce: Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Gliwicach, ul. Dolnej Wsi
II miejsce: Dom Pomocy Społecznej „Ostoja” w Sośnicowicach
II miejsce: Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach
III miejsce: Dom Pomocy Społecznej w Zbrosławicach
Nagrody indywidualne
Przedszkola
Przedszkole Miejskie nr 17 w Gliwicach – Maja Klewar (Narrator)
Przedszkole Miejskie nr 17 w Gliwicach – Martyna Gorlicka (Anioł)
Przedszkole Miejskie nr 17 w Gliwicach – Agnieszka Konopacka (Maryja - śpiew)
Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Anna Król (Aniołek)
Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Karolina Burzyńska (Aniołek)
Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Lila Pluta (Aniołek)
Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Milena Ciechanowska (Diabełek)
Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Maciej Sodel (najmniejszy Pasterz w czerwonym kapelusiku)
Przedszkole Miejskie nr 42 w Gliwicach – Jakub Lachowski (Krasnal)
Przedszkole Miejskie nr 42 w Gliwicach – Maja Skrabut (Czarownica)
Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach – Stanisław Buk (Dziecko - solista)
Szkoła Podstawowa nr 18 w Gliwicach klasa „0” – Natalia Posacka (Narrator)
Szkoła Podstawowa nr 18 w Gliwicach klasa „0” – Anna Pszonak (Anioł)
Szkoły podstawowe
Szkoła Podstawowa nr 3 w Gliwicach – Magdalena Gillner (Maria)
Szkoła Podstawowa nr 3 w Gliwicach – Justyna Liber (Narrator)
Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach – Anna Kozub (Anioł komentator)
Szkoła Podstawowa nr 9 w Gliwicach – Katarzyna Mazur (Anioł)
Szkoła Podstawowa nr 9 w Gliwicach – Natalia Piotrowska (Diabeł)
Szkoła Podstawowa nr 14 w Gliwicach – Julia Kubiczek (Teresa)
Szkoła Podstawowa nr 18 w Gliwicach – Bartłomiej Copik (Pasterz)
Szkoła Podstawowa nr 18 w Gliwicach – Kajetan Piotrowski (Pasterz)
Szkoła Podstawowa nr 18 w Gliwicach – Adam Prokop (Pasterz)
Szkoła Podstawowa nr 39 w Gliwicach – Maciej Śliwka-Węgrzyn (Recytator I)
Szkoła Podstawowa nr 39 w Gliwicach – Kacper Cebo (Recytator III)
Szkoła Podstawowa nr 39 w Gliwicach – Paweł Kochany (Mężczyzna I)
Szkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach – Mikołaj Moliński (Anioł)
Szkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach – Filip Burzyński (Policjant)
Szkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach – Natalia Burian (Lekarka)
Szkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach – Angelika Sindut (Nauczycielka)
Szkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach – Maksymilian Broja (Diabełek)
Szkoła Podstawowa w Lublińcu – Patrycja Tomys (Siostra)
Szkoła Podstawowa w Lublińcu – Anna Osadnik (Mama)
Gimnazja
Katolickie Gimnazjum w Zabrzu – Patrycja Jurczyk (Żona Bronka)
Katolickie Gimnazjum w Zabrzu – Adam Kotarski (Mędrzec I)
Szkoły ponadgimnazjalne
VI Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach – Magdalena Kotwas (Olga)
VI Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach – Karolina Wojtaszek (Tatiana)
Gimnazjum nr 8 w Gliwicach – Justyna Ożarowska (Lili)
Szkoły specjalne i grupy pozaszkolne
Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Gliwicach – Piotr Borkowski (Pasterz I)
Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Gliwicach – Karol Rusin (Pasterz II)
Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Gliwicach – Kamil Malkowski (Pasterz III)