ZESTAWIENIE NAGRODZONYCH UCZESTNIKÓW
X JUBILEUSZOWEGO PRZEGLĄDU INSCENIZACJI BOŻONARODZENIOWYCH 14 – 18 GRUDNIA 2009r.
I kategoria – przedszkola:
I miejsce: Przedszkole Miejskie numer 42 - Grupa wystąpi na Gali,
II miejsce: Przedszkole Miejskie numer 40,
III miejsce: Przedszkole Miejskie numer 29,
Wyróżnienie: dla Przedszkola Miejskiego numer 17 dla najbardziej rozśpiewanej Grupy Przeglądu,
Wyróżnienia dodatkowe:
Wyróżnienie: dla Przedszkola Miejskiego numer 8 za dykcję i emisję głosu;
Wyróżnienie: dla Przedszkola Miejskiego numer 18 za śpiew,
Wyróżnienie: dla Przedszkola Miejskiego numer 22 za żywiołowość i entuzjazm śpiewania,
Wyróżnienie: dla „0” ze Szkoły Podstawowej nr 18 za radość śpiewania;
II kategoria – szkoły podstawowe:
I miejsce: Szkoła Podstawowa numer 7,
II miejsce: Szkoła Podstawowa numer 16,
III miejsce: Szkoła Podstawowa numer 14,
Wyróżnienie dla Opiekuna ze Szkoły Podstawowej numer 16 za autorski scenariusz;
III kategoria – gimnazja:
Wyróżnienie dla Gimnazjum nr 9 w Gliwicach za scenariusz spektaklu;
IV kategoria – szkoły ponadgimnazjalne:
nie przyznano nagród grupowych;
V kategoria – szkoły specjalne i grupy pozaszkolne:
I miejsce: Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach - Grupa wystąpi na Gali,
I miejsce: ZSS w Pyskowicach,
II miejsce: ZSOS nr 7 w Gliwicach,
II miejsce: Dom Pomocy Społecznej w Sośnicowicach,
III miejsce: Dom Pomocy Społecznej w Zbrosławicach;
Nagrody indywidualne:
Przedszkola:
„0” ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Gliwicach – Agata Słomińska (Maria; za śpiew)
Gminne Przedszkole nr 4 w Świętoszowicach – Justyna Jałowiecka (Maryja),
Gminne Przedszkole nr 4 w Świętoszowicach – Zofia Iwan (Gwiazda Betlejemska),
Gminne Przedszkole nr 4 w Świętoszowicach – Szymon Witaszczyk (Narrator),
Przedszkole „Słoneczko” 4 – latki – Małgorzata Rościszewska (Anioł),
Przedszkole „Słoneczko” 4 – latki – Łukasz Klimczak (Prorok),
Przedszkole „Słoneczko” 5 – latki – Emilia Janicka (Maryja),
Przedszkole Miejskie nr 3 w Gliwicach – Martyna Buczak (Narrator),
Przedszkole Miejskie nr 3 w Gliwicach – Julia Wolfran (Narrator),
Przedszkole Miejskie nr 8 w Gliwicach – Michalina Marczewska (Narrator),
Przedszkole Miejskie nr 8 w Gliwicach – Karol Sawicki (Pasterz),
Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach – Patryk Sobczyk (Pasterz),
Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach – Jakub Koryzna (Lektor),
Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Maja Chydzińska (Anioł),
Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Michał Przybyła (Herod),
Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Zuza Zarychta (Diabełek),
Przedszkole Miejskie nr 42 w Gliwicach – Agata Kielar (Owieczka, Narrator);
Szkoły podstawowe:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pławniowicach – Piotr Foik (Gazeciarz, Anioł),
Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach – Jadwiga Gorol (Maryja),
Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach – Jarosław Basiura (Król),
Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach – Bartłomiej Gadawski (akompaniament),
Szkoła Podstawowa nr 8 w Gliwicach – Paweł Bill (Pasterz Maciek),
Szkoła Podstawowa nr 14 w Gliwicach – Karolina Cichecka (Diabeł),
Szkoła Podstawowa nr 39 w Gliwicach – Michalina Szłuńska (Pasterz);
Gimnazja:
Gimnazjum nr 4 – Anna Sadowska (Anioł, Kobieta),
Gimnazjum nr 4 – Patryk Przydalski (Narrator poetycki trochę);
Szkoły ponadgimnazjalne:
Wyróżnienie dla Natalii Czarnieckiej z VIII Liceum Ogólnokształcącego za autorski scenariusz.